49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

Факультет прикладної математики Дніпропетровського національного університету ім.Олеся Гончара та громадська спілка IT Dnipro Community підписали Меморандум про співпрацю.Ми разом спрямуємо…

Січень 15, 2018 Читати далi

Костянтин Фокша, CEO Workrocks, інтернет-компанії родом з Дніпра, наступний учасник нашого проекту #ITDC_Interview. Костянтин презентує компанію і представляє вектор її подальшого розвитку.

Грудень 26, 2017 Читати далi

В грудні завершився сезон IT-ліги “Що? Де? Коли?” Дніпра, який проходив за підтримки IT-Dnipro Community. Золото, срібло та бронзу взяли команди Sitecore, ISD та SoftServe відповідно – вітаємо з цим високим досягненням!

Грудень 19, 2017 Читати далi

Які можливості професійного розвитку та навчання відкриті в глобальній IT компанії? До реалізації яких соціальних проектів можливо приєднатися? Які можливості дає участь в IT Dnipro Community?

Грудень 18, 2017 Читати далi

Мета і місія конференції – надати практичні кейси, методи, фреймворки та інструменти, які учасники зможуть використовувати для створення, запуску та маштабування по-справжньому новаторських програмних продуктів.

Грудень 14, 2017 Читати далi

Pозповів про те, що ж є основною мотивацією для співробітників, як компанія реалізує соціальні проекти та чому вбачає у цьому запоруку успішного майбутнього.

Грудень 11, 2017 Читати далi

Яка мета входження Центру у ІТ-ком’юніті і яка з того користь студентам та компаніям-розробникам. А також наприкінці трохи поділився секретами успіху LevelUp.

Грудень 1, 2017 Читати далi

Які індустрії є ключовими для Luxoft, які рішення для бізнесу розробляються у Дніпрі? На ці питання Марія надала відповіді у своєму інтерв’ю. Крім того, вона розповіла про корпоративні можливості розвитку професіоналів, важливе місце жінок в IT сфері та підтримку work-life балансу.

Листопад 27, 2017 Читати далi