49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

Pозповів про те, що ж є основною мотивацією для співробітників, як компанія реалізує соціальні проекти та чому вбачає у цьому запоруку успішного майбутнього.

Грудень 11, 2017 Читати далi

Яка мета входження Центру у ІТ-ком’юніті і яка з того користь студентам та компаніям-розробникам. А також наприкінці трохи поділився секретами успіху LevelUp.

Грудень 1, 2017 Читати далi

Які індустрії є ключовими для Luxoft, які рішення для бізнесу розробляються у Дніпрі? На ці питання Марія надала відповіді у своєму інтерв’ю. Крім того, вона розповіла про корпоративні можливості розвитку професіоналів, важливе місце жінок в IT сфері та підтримку work-life балансу.

Листопад 27, 2017 Читати далi

Головними темами для обговорення під час події стали: глобальна конкуренція та місце в ній вітчизняної галузі інформаційних технологій, вплив індустрії на економіку країни, питання розвитку кадрового потенціалу та створення якісної системи технічної освіти.

Листопад 20, 2017 Читати далi

Інтерв’ю про історію виникнення Академії, про цінності, про підхід до вибору викладачів, програму навчання та про рішення приєднатися до IT Dnipro Community.

Листопад 14, 2017 Читати далi

Одним з найголовніших принципів успішної роботи компанії на його думку є заохочення ініціативи та нових ідей з боку співпрацівників та позитивний клімат усередині компанії.

Листопад 7, 2017 Читати далi