49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

Асоціація «ІТ України» оголосила про старт подачі заявок до Всеукраїнського конкурсу «Ukrainian IT Awards»

Асоціація «ІТ України» оголосила про старт подачі заявок на участь у Всеукраїнському незалежному конкурсі «Ukrainian IT Awards», що відбудеться на щорічній основі.

«Ukrainian IT Awards» – це некомерційний проект, який покликаний знайти та відзначити найкращих професіоналів ІТ-галузі у різних спеціалізаціях та напрямках. В рамках «Ukrainian IT Awards» цього року буде обрано кращих з кращих у 10 номінаціях: DevOps, Design, Business Analysis, Software Engineering, Software Architecture, Research, Quality Assurance, Project Management, Product Management та IT Education.

Етапи відбору складатимуться з аналізу здобутків, професійних досягнень кандидатів, а також індивідуальних співбесід з фіналістами. Відбирати заявки та визначати переможців буде незалежне журі, до складу якого увійдуть досвідчені фахівці провідних українських та міжнародних ІТ-компаній. Збір заявок на участь у конкурсі триватиме з 11 по 30 червня.

Імена переможців конкурсу буде оголошено на урочистій церемонії нагородження, яка відбудеться 8 вересня у Києві. SoftServe залишає за собою статус засновника та організатора конкурсу. Процес відбору членів журі та переможців повністю координується Асоціацією «ІТ України». Подати свою кандидатуру у якості конкурсанта або ж члена журі можна на сайті Ukrainian IT Awards.

Нагадаємо, раніше ми писали про: конференцію “IT Dnipro Conference”.