49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

IT Dnipro Community підписали меморандум з факультетом прикладної математики ДНУ ім.Олеся Гончара

Факультет прикладної математики Дніпропетровського національного університету ім.Олеся Гончара та громадська спілка IT Dnipro Community підписали Меморандум про співпрацю.Ми разом спрямуємо зусилля на підвищення якості освіти, щоб майбутні програмісти відповідали сучасним вимогам ринку праці.

«Для ІТ-компаній це реальна можливість вплинути на навчальний процес в довгостроковій перспективі. Прагнемо підготувати більш кваліфікованих спеціалістів. ІТ-сфера сьогодні дуже популярна, однак для неї необхідно мати фундаментальні знання, – зауважив виконавчий директор IT Dnipro Community Євген Гостіщев. – У найближчі роки перенасичення ринку інформаційних технологій фахівцями не передбачається. Навпаки, відчуваємо дефіцит кваліфікованих кадрів».

У студентів факультету прикладної математики ДНУ збільшиться кількість годин з математики та англійської мови. Крім викладачів вишу, лекції читатимуть і самі роботодавці. ІТ-компанії готують актуальні прикладні кейси, які студенти розбиратимуть під час проходження практичних занять.

Ректор ДНУ Микола Поляков переконаний, що угода про співпрацю відкриває можливості для вдосконалення навчального процесу та наближає IT-освіту до сучасних потреб ринку праці. На його думку, кваліфікований фахівець – це результат спільних зусиль освітян, студентів і роботодавців.

«Сьогоднішнє законодавство про вищу освіту по-новому визначає роль роботодавця. Він може вносити пропозиції до освітніх стандартів, коректувати зміст навчального процесу, брати участь в розробці кваліфікаційних та професійних вимог до випускників», – наголосив пан Поляков.

«Меморандум – знакова подія. Громадська організація, яка представляє інтереси роботодавців, – IT Dnipro Community – запропонувала ДНУ відкоригувати навчальний план дисципліни «Прикладна математика». Пропозицію в університеті підтримали. Тож уже з наступного навчального року студенти працюватимуть за новим планом. IT-галузь сьогодні активно розвивається і може стати проривом не тільки для області, а й для всієї України», – зазначила заступник начальника управління департаменту освіти та науки Дніпро ОДА Ірина Шумік