49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

IT Dnipro Community запрошує на Agile Rock Conference 2018

21-22 вересня 2018 р. в Києві пройде “гучна” конференція з підходів гнучкого управління організаціями та творчими процесами в Україні. 35 доповідачів з 14 країн ділитимуться кращими історіями злетів та падінь застосування Agile.

Знайомтесь з нашими keynote-спікерами:

Henrik Kniberg, Швеція. Agile/Lean coach в Crisp. Працював у Spotify та LEGO. Усі читали “Scrum и XP: нотатки з передової” та дивилися його відео про інженерну культуру у Spotify. Не всі, правда, знають, що Хенрік – дуже серйозний музикант. І ми звичайно не можемо провести #agilerockconf без нього.
Marc Loeffler, Німеччина. Відомий доповідач, Agile coach, автор “Покращення Agile Retrospectives”, яка була опублікована в серії Mike Cohn від Addison-Wesley Professional. Перш ніж почати працювати з гнучкими методами та принципами у 2006 році, він працював менеджером проектів для таких компаній як Volkswagen AG та Siemens AG.

Angel Medinilla, Іспанія. Заснував компанію Proyectalis, яка сьогодні вважається ведучою консалтинговою та тренерською компанією Agile в Іспанії та Латиноамериці. Клієнти включають Ericsson, Vodafone, Electronic Arts, EADS, Oracle, SAP, BBVA, AXA, Auchan. Також є автором книг Agile Management (Springer) та «Agile Kaizen: Continuous Improvement Far Beyond Retrospectives» (Springer).

Серед учасників також будуть практики, що займають керуючі посади в таких компаніях, як: Spotify, Twinfield, IPLand, JBS, Diabol, Scalepoint, ANNA, FlixMobility.

І все це під музичним соусом! Адже що, як не гра рок групи або джаз бенду, доводить силу самоорганізації та командної роботи?

Детальніша інформація: Facebook та сайт:

Місце, дата та час проведення: 21-22 вересня (2 дні) з 10:00 по 19:00 в “DEPO Conference Hall” за адресою Kyiv, st. Antonovich, 52. Організатори заходу – компанія Scrum Ukraine.

Вартість: 280-350 USD, для учасників IT Dnipro Community діє знижка за промокодом -10%!

Реєстрація за посилланням