49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

Конференція про соцмедіа та марктеинг Social Media Week Kyiv 15-16 листопада: більше 20 cпікерів з Європи та України

Чудовий привід для того, аби провести 2 продуктивних дні у Києві та дізнатися багато нового про соцмедіа, маркетинг і комунікації. Компанія Depositphotos 15-16 листопада влаштовує дводенну конференцію Social Media Week Kyiv. Більше 20 cпікерів з Європи та України, глобальні та локальні кейси у виступах, багато годин нетворкінгу та нових знайомств, а також вечірки у фіналі кожного з днів. SMW Kyiv відбудеться в Україні вперше за ліцензією міжнародної серії конференцій Social Media Week.

Цьогоріч загальною темою усіх подій SMW є «Closer» — «Ближче». «Разом із українськими та закордонними експертами ми спробуємо зрозуміти, як залишатися частиною глобального світу, коли живеш тут і зараз — у роз’єднаному суспільстві», — обіцяють організатори. Серед спікерів: в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, директорка з соцмедіа у Wix.com Каро Соларі, директорка з соцмедіа у BBC Worldwide Йоланда Валері, керівник з діджитал у проекті «Настоящее время» Гленн Кейтс, керуючий партнер агенції GUD.Berlin Крістіан Атропе, CEO YouScan Олексій Орап та багато інших.

Подія відбуватиметься у найбільшій фотостудії Lightfield Productions, яку Depositphotos запустила у 2017 році. Квитки та більше інформації за посиланням!