49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

У Дніпрі відбудеться конференція для бізнесу IT Dnipro Conference

8 червня о 10.00 в Дніпрі відбудеться конференція IT Dnipro Conference, де одними з ключових питань виступають теми: якою саме бачать Україну та регіон міжнародні клієнти? Які фактичні дані аналітичного дослідження IT ринку Дніпра можуть підтвердити високу експертизу локації для потенційних інвесторів?

Організаторами заходу виступають IT Dnipro Community та Асоціація IT України.  Місія IT Dnipro Conference – надати практичні приклади продуктивної синергії технологій, бізнесу та держави, розробити спільний план дій для стимулювання розвитку «економіки знань» та гармонійної інтеграції регіону у сучасний цифровий світ.

Під час події ви дізнається про актуальні економічні показники Дніпропетровщини, стан та перспективи розвитку технічної освіти в регіоні, познайомитесь з успішними бізнес-кейсами інтеграції технологій у класичні індустрії. І звичайно, знайдете нові ділові контакти.

Для кого цей захід буде цікавим?

Ми з радістю запрошуємо на конференцію представників бізнесу, менеджмент та топ-менеджмент компаній, HR-спеціалістів, СЕО компаній, маркетологів та фахівців з продажу послуг і товарів.

Чому вам варто відвідати конференцію IT Dnipro Conference?

Програма конференції розроблена таким чином, щоб:

 • учасники та гості отримали максимум профіту від зустрічі;
 • цікаво проведи час у динамічному нетворкінгу;
 • ознайомилися з практичними кейсами іменитих фахівців;
 • дізналися секрети виходу на ринки Канади, ЗША;
 • подискутували з лідерами думок та представниками влади.

Програма заходу

10:00 – 11:30

Точка відліку. Презентація аналітичного дослідження ІТ-галузі Дніпра

Дніпропетровська область – один з найпотужніших промислових центрів України та займає провідні позиції за рівнем економічного розвитку. Але як впливають на ці показники успіхи ІТ-галузі, та скільки коштів регіону насправді приносить індустрія? Разом з експертами ми обговоримо актуальні економічні показники Дніпропетровщини, порівняємо їх з іншими регіонами країни та визначимо головні драйвери росту.

Спікери: Марія Кот (Регіональний директор Дніпровського відділення, Luxoft).

Дискусійна панель: Дмитро Василиненко (Director, Sitecore Ukraine), Олександр Кубраков (Виконавчий директор, Асоціація “ІТ України”).

12:00 – 13:30

Власний досвід. Кращі міжнародні кейси розвитку регіонів та синергії гравців ринку

В чому секрет успішних програм з регіонального розвитку в Україні та світі? Як забезпечити життєво необхідний симбіоз бізнесу та технологій? Найуспішніші кейси інтеграції інформаційних технологій та бізнесу від тих, хто створює сучасну Україну.

Головні теми блоку:

 • Від промисловості до ІТ: як інформаційні технології можуть змінити бізнес-модель компанії?
 • ІТ-трансформація: як fintech змінить класичні банківські послуги?
 • Кібербезпека та blockchain у сфері охорони здоров’я

Спікери: Євгенія Лень (CEO, Dinarys), Костянтин Лєжнін (Заступник Голови Правління, UKRSIBBANK), Андрій Ющенко (COO, ISD Design)

Дискусійна панель: Олексій Тулін (СЕО, Founder Archer Software)

14:30 – 16:00

Створюючи економіку знань. Проблеми розвитку освіти в регіоні

У місті-мільйоннику розташовано чимало вищих освітніх закладів, які щороку випускають не менше 1.000 майбутніх ІТ-спеціалістів. Та чи відповідають знання випускників вимогам динамічного ринку? Під час даної панелі ми дізнаємось про ключові проблеми технічної освіти в Україні та знайдемо спільні точки для об’єднання зусиль ІТ-бізнесу та навчальних закладів для покращення рівня технічної освіти в області.

Спікер: Тетяна Касьян (HR Director, ISD)

16:30 – 18:00

Очима клієнтів. Якими бачать Україну та регіон міжнародні клієнти?

Чудовий баланс ціни та якості – головна сильна сторона українських розробників. Та чи це дійсно так? В рамках даної панелі ми обговоримо те, якими нас бачать клієнти та потенційні партнери на світовому ринку, що робить українські ІТ-компанії унікальними та в чому наші переваги та недоліки.

Головні теми блоку:

 • Що робить українські ІТ-компанії унікальними на світовому ринку? Досвід Unit.City в міжнародній промоції
 • Вихід на ринок США: як відрити представництво компанії?
 • Робота з Канадою: вихід на ринок та пошук перших клієнтів

Спікери: Нік Піацца CEO, SP Advisors, Олександр Яременко Chief Legal Officer / COO, SP Advisors, Емільяно Рамос Founding Partner & Commercial Director, Emerging Europe

Дискусійна панель: Максим Бахматов (Голова правління Radar Tech, керуючий партнер UNIT.City)

Модератор блоків: Микола Демченко (Партнер, ЮК “Правое дело”)

Більш детально ознайомитися зі спікерами, програмою конференції та придбати квитки ви маєте змогу на сайті IT Dnipro Conference: itdnipro.com.ua та сторінці у Facebook . Учасники дискусійних панелей доповнюються.

Зверніть увагу, для всіх працівників компаній-учасників IT Dnipro Community діє постійна знижка по промокоду – 30%. Слідкуйте за новинами та не пропустіть одну з самих очікуваних подій червня #IT_DniproConference!