49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

Як IT Dnipro Community спільно з IТCP Community провели IT BIZ Meetup #2

28 серпня IT Dnipro Community спільно з IТCP Community провели IT BIZ Meetup #2. Основним завданням проекту виступає можливість якісно впливати на розвиток IT-напрямку в Дніпрі, дати практичні кейси для поліпшення бізнес-клімату в регіоні. 

На мітапi були присутні близько 100 осіб: з Дніпра, Запоріжжя та Києва. Спільнота IT-підприємців регіону є дуже динамічною та активною. Основний сегмент аудиторії проекту – це управлінці, С-level менеджери, інвестори. Зустріч пройшла в затишній і камерній локації – Музеї українського живопису. Гостям IT BIZ Meetup була надана можливість насолодитися не тільки корисним контентом від запрошених спікерів, а й творчою атмосферою.

Уже традиційно формат зустрічі містить доповіді від трьох спікерів, які є практиками та експертами у сфері інноваційних технологій. IT Dnipro Community вдалося сформувати програму таким чином, щоб аудиторія отримала практичні знання з найбільш актуальних тем.

Відкрив офіційний блок доповідей Дмитро Письменний, генеральний директор компанії Exigen Services Ukraine. Його досвід управління підприємствами налічує 20 років, а в IT індустрії Дмитро напрацював вже 10 років. Для того, щоб стати успішним управлінцем і навчитися приносити прибуток власнику, необхідно розуміти правила фінансового менеджменту і чітко дотримуватися їх.

Тому, спільно з Дмитром ми підібрали тему для доповіді на IT BIZ Meetup – “P&L management компанії, або фінанси від А до Я”. Учасники мітапу дізналися відповіді на питання: як правильно будувати фінансову систему в своїй компанії, як нею управляти і чим ведення фінансів в IT-компаніях відрізняється від інших бізнесів.

“Формат Biz MeetUp дозволяє передати як позитивний, так і негативний досвід. Розвиток – це не просто нарощування оборотів у компаніях, що існують, а поява нових гравців. Новий бізнес – це завжди «граблі»! Тому можна асоціювати такий формат зустрічей, як своєрідний бізнес-інкубатор “, – прокоментував Дмитро Письменний.

Продовжив спіч Олександр Шарко, COO компанії Archer Software, Independent business consultant із доповіддю “Archer metrics”. Його тема стала прекрасним доповненням до попереднього спічу, оскільки пояснила присутнім в залі гостям принципи метрик та їх призначення.

Кожен управлінець IT-компанії прагне відстежити ефективність ключових показників або причини їх “просідання”. Олександр пропрацював 15 років в IT індустрії, пройшовши трудовий шлях від QA та розробника до операційного директора. Його досвід у впровадженні метрик, і правильному моніторингу показників, був прийнятий аудиторією на ура. Раніше Олександр Шарко в своєму інтерв’ю для IT Dnipro Community розповів про метрики бізнес-процесів.

Узаключній частині офіційного блоку доповідей перейняв естафету гість із Києва – Віталій Горовий, засновник і керуючий партнер в холдингу Insoft Capital. Віталій є інвестором в українські IT-аутсорсингові компанії, досвідченим управлінцем, лектором в kmbs та Junior CEO School, ментором Києво-Могилянської Бізнес-Школи та драйвером з розвитку екосистеми аутсорсингу в сфері IT.

Оскільки Дніпро є містом аутсорс-компаній, нам дуже хотілося підібрати якісний контент, для освітлення важливої теми інвестування. Яким способом залучаються інвестиції в IT-бізнес? Як правильно оцінити зовнішню привабливість свого проекту для потенційних інвесторів? Спільно з Віталієм ми підібрали тему “Айтішник та інвестор: win-win логіка” і постаралися розукрупнити важливі для аудиторії питання.

“Приємно порадував той факт, що на IT Dnipro Biz Meetup всі спікери говорили про необхідність мати вміння оцифровувати ситуацію, будувати якісні дашборди і приймати зважені рішення на основі аналізу цифр. Це – хороший сигнал про якість і культуру менеджменту в наших компаніях “, – зазначив Віталій Горовий.

Після програми спічів гості мітапа обговорювали хвилюючі тези в динамічних дискусіях, що пізніше переросли в афтепаті. Нетворкінг є найважливішою складовою подібних заходів, оскільки дає можливість висловити свою думку і отримати коментар від експерта.

IT Dnipro Community дякує всім хто прийшов на IT BIZ Meetup #2 за порцією корисного контенту, також ми висловлюємо подяку співорганізаторам проекту IТCP Community та Музею українського живопису за чудове місце для зустрічі.

IT BIZ Meetup планує проводитися 1 раз у квартал, тому стежте за анонсами на офіційних ресурсах IT Dnipro Community: Telegram, Facebook або відразу пишіть до нас на пошту contact@itcluster.dp.ua, зазначивши в темі: “Хочу стати учасником проекту IT Biz Meetup #3”. В описі розкажіть нам, в якому форматі вас цікавить участь: спікер, гість або партнер.

Чекаємо вас на IT BIZ Meetup #3, адже саме з метою об’єднання IT-співтовариства, а також для створення комунікаційної платформи однодумців, народилася ідея проекту.