49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

Запрошуємо вас на “The GAME” встановлювати рекорд Книги рекордів Гіннеса

Запрошуємо вас долучитися до грандіозного заходу “The GAME”, який відбудеться на стадіоні НСК «Олімпійський» 15 вересня, о 12-00, в якому IT Dnipro Community є партнером.

“The GAME” – це спроба встановити рекорд Книги рекордів Гіннеса в категорії «Наймасовіша інтелектуальна гра» (на даний момент рекорд такого порядку належить Республіці Індії, він становить 4900 учасників) та створити позитивний інфопривід для України на міжнародній арені.

Організатори планують залучити до 9000 осіб різного віку для одночасної гри у спортивну версію “Що? Де? Коли?” на теренах Національного спортивного комплексу «Олімпійський»

Команди, що складатимуться з 6 чоловік кожна, спробують дати відповідь на 36 питань українською мовою на логіку з різної тематики. Проект спрямований на популяризацію інтелектуальних ігор серед різних вікових категорій.

Школярі, студенти, ветерани АТО, внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю та пенсіонери можуть взяти участь у заході безкоштовно за умови реєстрації тут http://bit.ly/thegameukraine.

100% від гри буде спрямовано на благодійні проекти тут https://ubb.org.ua/uk/special/23/, причому співвідношення буде визначене учасниками гри.

Посилання на подію в FB – https://www.facebook.com/events/647105458976512/

В каналі Telegram кожного дня публікуються питання для тренувань учасників – https://t.me/theGAMEua

Нагадаємо, раніше мі писали про: ІТ-волонтери збирають шкільні портфелі для дітей з малозабезпечених сімей