49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

IT Dnipro Community зустрілися з учасниками Executive MBA-програми Києво-Могилянської бізнес-школи

IT Dnipro Community зустрілися з учасниками Executive MBA-програми Києво-Могилянської бізнес-школи, топ-менеджерами, які відвідали Дніпро в рамках виїзного модуля. Виїзний модуль — один з позааудиторних форматів навчання, що дозволяє учасникам, управлінцям українських компаній, дослідити особливості ведення бізнесу в регіоні, вивчити новітні управлінські підходи, стратегічні концепти та інноваційні бізнес-моделі. А також зануритись в бізнесову, соціальну та культурну атмосферу місцевості.

Щоб дослідити співпрацю IT-компаній Дніпра між собою, владою та суспільством, учасники подискутували з представниками IT Dnipro Community – Алексієм Туліним, засновником та СЕО компанії Archer Software, Юлією Лозінскою, директором Центру розробки в SoftServe, Дмитром Василиненко, директором української філії компанії Sitecore та Євгенієм Гостіщевим, виконавчим директором IT Dnipro Community.

Учасникам було цінним розглянути об’єднання представників IT сфери як відкриту систему, дослідити вплив організації на Дніпровське бізнес-середовище та проаналізувати управлінські рішення стейкхолдерів комм’юніті, які розвивають сферу в Дніпрі та Україні.

В цілому, зустріч пройшла вдало, аудиторія отримала відповіді на важливі питання та перейняла досвід провідних компаній Дніпра. IT Dnipro Community дякує учасникам Executive MBA-програми Києво-Могилянської бізнес-школи за дискусію та продуктивний діалог!

Вересень 21, 2018