49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

Олексій Тулін: про єднання бізнесу та розвиток IT-галузі

Нагадаємо, 8 червня о 10.00 в Дніпрі відбудеться конференція IT Dnipro Conference. Організаторами заходу виступають IT Dnipro Community та Асоціація IT України. Оскільки до початку заходу залишився майже тиждень, ми активно продовжуємо знайомити вас зі спікерами, що виступатимуть під час події. Цього разу своїми враженнями від ведення бізнесу в Дніпрі з нами поділився Олексій Тулін, засновник та СЕО компанії Archer Software.

Чому ви вирішили відкрити бізнес саме в Дніпрі, а не переїхати, наприклад, до столиці?

Дніпро – це місто можливостей. Історично, це місто політиків та бізнесменів, яке має унікальну атмосферу та культуру підприємництва. Атмосферу, яка підтримує та допомагає. Хто її відчуває, той і користується, і я в цьому не є виключенням.

Які переваги ведення бізнесу в цьому регіоні ви можете виділити?

Солідна інженерна база, що уходить коріннями в епоху ракетобудування СРСР. Безліч ВУЗів, в яких навчається талановите студентство. Взагалі в Дніпрі проживають небайдужі та активні люди, з якими приємно працювати.

Який ефективний спосіб залучення ІТ-бізнесу та ІТ-спеціалістів у Дніпрі ви можете назвати? Яких факторів не вистачає зараз для активнішого розвитку цього сегменту в регіоні?

Залучення ІТ-бізнесу та ІТ-спеціалістів до Дніпра – це комплексна проблема. Для того, щоб залучити великі проекти потрібно багато ІТ-спеціалістів високого класу, а для того, щоб залучити таких фахівців – потрібно багато цікавих проектів з гідною оплатою. Тому вирішувати це питання потрібно одночасно з двох кінців. З одного боку, промотувати місто на зовнішньому ринку та заводити сюди нових замовників та інвесторів. З іншого – підвищувати популярність серед розробників, зацікавлюючи замовниками, проектами, іншими «фішками».

Чому бізнес повинен єднатися?

Тому що чекати, що це питання вирішить хтось інший, це добре, але брати і вирішувати самостійно і прямо зараз – набагато краще. Сьогодні IT Dnipro Community виступає консолідуючою силою, яка може втілювати масштабні проекти та допомагати розвивати ІТ-галузь в Дніпрі, роблячи регіон відомим як в Україні, так і за кордоном.

Чому варто відвідати IT Dnipro Conference?

Відвідати подію потрібно однозначно. На конференції зберуться найбільші гравці ринку ІТ-послуг у регіоні, а також гості, які поділяться своїм досвідом та обговорять насущні проблеми, з якими стикається ІТ-бізнес.

Читайте також: для кого захід буде цікавим.

Травень 31, 2018