49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

Відгуки про проект IТ BIZ Meetup

До IТ BIZ Meetup#3 залишилося дуже мало часу! Бо вже у суботу, 13 жовтня о 15:30 гості зустрінуться знову в мальовничій локації Дніпра – Музеї українскього живопісу.

Стосовно цього приводу ми вирішили дізнатися в аудіторії думку та враження від проекту IТ Dnipro Community – IТ BIZ Meetup, що вже традиційно проводиться для бізнесу зі спів-організатором IТCP Community:

“Рекомендую! Була на #1 та #2. Дуже якісний контент. Один з кращих проектів в Дніпрі!”, – так відгукнулася про Dnipro IТ BIZ Meetup Альона Колесник, RM IT в Ukrsibbank BNP Paribas Group.

“Минулого місяця був на Dnipro IT Biz meetup # 2 і якось незаслужено обійшов його, не залишивши фідбек!
1) Організація на висоті – хороший звук, місце, їжа;
2) нетворкінг – познайомився з новими людьми, не тільки з Дніпра;
3) спікери – були дуже хороші спікери, які на своєму досвіді пройшли систематизацію роботи IT-компаній і розповіли інструменти, які їм допомагали в цьому – підкреслив деякі фішки, які впровадив у себе! Тому і цього разу туди піду! “, – написав у своєму Facebook Олександр Пер’єль, Partner Success Leader в WebiNerds.

“BizMeetUp-и – це завжди особливі івенти, тому що збирають фахівців керівних і близько-керівних посад в IT, людей з конкретними цілями, цікавим досвідом і баченням того, що IT Community необхідно підтримувати, розвивати і давати поживу для інтелектуального розвитку.

Особисто для мене такі MeetUp-и дають інформацію, яку не завжди можеш отримати в своїй роботі в силу специфіки ніші або розмірів компанії/організаційної структури, а також, безумовно, дають якийсь поштовх до дій і змін, надихають на більш активний розвиток і навчання. Приходьте, це цікаво”, – написала у соц.мережі Анастасія Жук, Business Development Director в Whidegroup.

“Завдяки спільній взаємодії IТ Dnipro Community та IТCP Community у нас в Дніпрі з’явився IT BizMeetUp.
Це шалено крута можливість послухати і обговорити найактуальніші теми, отримати практичні кейси та інструменти. І звичайно ж нетворкінг!
Вже пройшло 2 зустрічі і хочеться сказати спасибі всім спікерам за те, що ви готуєте таку цінну та цікаву інформацію. А організаторам всього заходу за прекрасну атмосферу! Чекаю з нетерпінням IT BizMeetUp #3!”, – поділилася враженням Олена Плеханова, HR-директор WorkRocks.

“У Дніпрі не так багато цікавих бізнес-івентів в сфері IT. І одне з сильних, на мій погляд, починань для міста в 2018 – це IT Biz Meetup. Організований зусиллями IТCP Community та IТ Dnipro Community івент нагадує міні-конференцію: 3 невеликих доповіді від CEO і Founders IT-компаній, в яких колеги діляться досвідом побудови бізнесу; і як водиться афтепаті, де можна поспілкуватися зі спікерами і не тільки, обговорити нагальні проблеми аутсорсингу і створення продуктів, або ж просто попити кави з розумними, цілеспрямованими і цікавими людьми. Перші два мітапа пройшли дуже насичено, до сих пір іноді сняться 120 KPI від Олександра Шарко)) Цікаво, чим порадує третій?”, – саме так нa своїй сторінціу Facebook написав  Сергiй Фесенко, Owner/CFO в Yalantis.

А Максим Іцкович, CEO компанії Mobindustry, взагалі закликав своїх пидписників до обов’язкового відвідування заходу.

Нагадаємо, що придбати квитки ви маєте змогу за посиланням

Ознайомитися з програмою Мітапу просто зараз!

Дізнатися більше