49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

Вперше в Києві пройшла 6-та конференція ITEM: From code to product. From service to solution

24-25 березня в Києві відбулася Strategy & Practice IT conference, 6-та конференція ITEM. В рамках 2-х днів на одній локації зібралися понад 50 спікерів з 15 країн світу, 700 фахівців з усієї України, експерти з таких компаній-гігантів, як Google, Facebook, Pinterest, Siemens, Microsoft.

В рамках 8 потоків поговорили про те, яким повинен бути ідеальний продукт, що потрібно зробити українським компаніям для того, щоб стати кращим постачальником послуг для клієнта, розібрали етапи створення продукту починаючи з архітектури закінчуючи продажем і масштабування. А також розібрали технічну сторону продукту, які нові технології варто впроваджувати і на якому етапі, а від яких і зовсім варто відмовитися.

ITEM – успішно відкрив сезон конференцій в цьому році, ставши фундаментальним івентом по контенту, новим знайомствам і відкриттів.

Як це було – дивіться відео з конференції.

Перше знайомство учасників та спікерів сталося на пре-паті в форматі “Speech Bar” в популярному київському мьюзік-барі «Дім» на Сагайдачного, 10/5, де учасників пригощали смачними вегетаріанськими стравами, welcome-пуншем і хорошим настроєм.

Модератором зустрічі і інтерв’юером спікерів став Девід Браун, спікер конференції і CEO компанії Templatemonster. Експерти спілкувалися з учасниками в невимушеній обстановці, робили короткий інтро своїх доповідей і відповідали на цікаві і деколи навіть каверзні питання.
Також учасники мали можливість попередньо зареєструватися на конференцію.

Перший день: Business Day, 4 потоки, ITEM Night

У суботу, 24 березня, конференція відкрила свої двері для учасників. Перший день був повністю присвячений бізнес доповідям.

Після феєричного Elektro DJ відкриття від Kolya Liner, з доповіддю для всіх учасників виступила Gigi Wang, кейноут спікер конференції, Industry Fellow & Faculty в SCET, Board Member, Past Chair & President в VLAB і Managing Partner at MG-Team, LLC (США).

Gigi Wang говорила про перехід від лінійного до експоненціального, збору та аналізі даних, глибокому навчанні.
Далі, конференція продовжилася в рамках 3 потоків доповідей (Business / PM / Product) і паралельно з доповідями пройшли 3 воркшопу від ТОП спікерів конференції. Модераторами потоку бізнес виступили Олена Сусідка і Дарина Омельченко, Co-founder і Marketing Representative Concord Bank.

Відзначимо, видатнi доповіді.

Потік Business був насичений сильними доповідями:

Simon Saneback розповів у своїй доповіді наскільки сильно нові технології впливають на бізнес і поведінку користувачів.
David Braun зібрав багато схвальних відгуків від учасників за свою доповідь. “Пешн із май профешен” або що не вистачає більшості компаній, щоб стати успішними.
Valeriy Krasovskiy виступив з дуже цікавим кейсом про те, як він масштабував свою компанію і перевів її з розряду аутсорсингової в продуктову.
Aleksander Sambuk поділився своїм розумінням того, як масштабувати бізнес.
Stephen Parry (Кейноут спікер і людина, з 40-річним! Досвідом в IT) виступив з доповіддю та воркшопів на тему перепроектування компані, залишаючи її адаптується, регульованою і гнучкою.

З року в рік, вже 6 років, потік Project Management вважався одним з найсильніших. Цього року організатори ще раз підтвердили це, посилили спікерське склад експертами з України, Німеччини, Чехії.

Fred Williams, кращий спікер 2017 року, став членом програмного комітету конференції, брав участь у формуванні програми, провів безкоштовний вебінар для потенційних учасників і виступив в бізнес день з доповіддю та воркшопів. Протягом 2-х днів Фреда не випускали учасники з кулуарів!
Ваче Давтян зібрав повний зал учасників на своїй доповіді про щастя, командоутворення за допомогою щастя.
Тимофій Евграшін, спікер, який стоїть біля витоків конференції в якості члена програмного комітету, розповідав про майбутнє України, і що компаніям варто змінити в своїх компаніях, щоб бути конкурентоспроможними.

Продуктовий потік – особлива гордість ITEM, результат наполегливої ​​роботи Сергія Бережного, куратора потоку, компанії Railsware, співорганізатора потоку і спікерів. Проговорили всі етапи створення продукту, спілкування з інвесторами, масштабування.
John Sung Kim поділився з учасниками хитрощами спілкування з інвесторами і консультував учасників з будь-яких питань на протязі всього дня і афтепаті.
Сергій Бережний виступив з доповіддю про кастомізації B2B продуктів.
Христина Потоцька розповіла про маркетингові хитрощі світових брендів.
А Тамара Кулінкович поділилася унікальним кейсом виведення HR B2B Saas продукту на локальний ринок.
Кожна доповідь був унікальний, пронизаний бажанням експертів поділитися з учасниками своїм досвідом і знаннями.

Воркшопи надали можливість учасникам на місці закріпити знання, ближче поспілкуватися зі спікерами та отримати відповіді на хвилюючі питання.
Три експерта з 3 країн світу:
Fred Williams (Czech Republic)
Stephen Parry (UK)
Alex Wellman (Estonia), Head of Marketing e-residency, який виступив з воркшоп про те, як реалізувати свій бізнес і відкрити компанію в Естонії.

Тематична частина перевершила сама себе, завдяки програмному комітету конференції.

Організатори також порадували учасників розвагами і плюшками під час 2-х інтенсивних днів навчання.

Всі учасники отримали безкоштовно брендовані картки ITEM від Concord Bank, які дають постійні 5% знижки на квитки ITEM, і 5% на всі фастфуди світу! На своєму стенді партнери пригощали учасників смачним мохіто і розповідали про спеціальні можливості від банку для IT фахівців.

Компанія Innovecs, Inspirational партнер конференції, заряджала учасників хорошим, позитивним настроєм, розігрували цінні призи серед самих активних і робила фото учасникам з їх іменитою ракетою!

Генеральний авіаперевізник конференції компанія МАУ допомогла привезти всіх іноземних спікерів, а також видавала всім учасникам картки лояльності і розіграла переліт до Європи туди і назад!

Партнер конференції Payoneer, протягом 2-х днів ділилися з учасниками корисною інформацією про компанії, і розігрував керовані вертольоти на своєму стенді. Учасники були в захваті!

Чи не можемо не відзначити зелене, весняне оформлення конференції від MOSS.UA! Інстаграм учасників ряснів яскравими фото у фотозоні ITEM!

Також, класної VR активністю порадував учасників VR Store!

Родзинкою на торті стало завершення вечора прекрасної вечіркою ITEM Night!
Aperol лився горою, під пісні групи Brunettes Shoot Blondes і соковиті діджейські сети. Це було так щиро і чудово! Коктейль незабутніх емоцій!

Другий день: Technical Day, технічні воркшопи, зустрічі з лідерами думок, ITEM Dnepr

Технічний день став справжнім викликом для організаторів. 3 потоку доповідей, запрошені експерти з Google, Facebook, Stanford, Siemens, Pinterest, Microsoft і супер хардкорні доповіді! Все вийшло!

Відкрила цей день знову Gigi Wang, провівши закрите захід для CEO і ТОП менеджерів. Такий обмін досвідом був дуже цінним для учасників!

Потік AI & Data Science відкрив своєю доповіддю фахівець, чию приголомшливу історію успіху прочитали тисячі людей – Віталій Куликов, Lead Software Engineer Pinterest, ex-engineer Google. Доповідь про оптимізацію пошукових систем, кейс Pinterest.

Інтерв’ю? Були! Цікаву доповідь в форматі інтерв’ю від Алекса Виноградова та Дениса Довгополого, про проблеми і можливості в області digital healthcare та носіїв з використанням AI і мобільних технологій.

У потоці мобайл з доповіддю та воркшопів виступив один з найкращих розробників за версією Github Enrique Manas Lopez.

З доповіддю та воркшопів по машинному навчання виступила Cynthia Lee, лектор Стенфордського університету і експерт з багаторічним досвідом.

Серед ТОП спікерів, Денис Ярец – інженер з Facebook, прямо з Каліфорнії, виступив з цікавою доповіддю про те як працюють нейронні мережі, приділяючи особливу увагу їх можливостям і проблемам, а також поділився своїм досвідом використання технології нейронних мереж в машинному перекладі.

Irina Vidal Migallon, інженер розробник з Siemens, розповідала про те в який момент варто переходити від стандартного машинного навчання в deep learning.

C 2-мя доповідями в потоках AI & Data Science і Mobile & IoT виступив Сергій Байдачний, developer evangelist Microsoft Canada.

Організатори реалізували багато цікавих форматів в рамках конференції.

Один з таких – развіртуалізаціі з лідерами думок.

Протягом кава-паузи учасники мали можливість поспілкуватися з лідерами думок. На конференції були присутні Дмитро Миндру (Senior Manager в компанії Oracle), Юлія Кескин (Координатор спільноти для ios розробників – CocoaHeads Ukraine), Ілля Кабачинська (Головний редактор ain.ua), Степан Веселовський (CEO Lviv IT Cluster), Євгенія Беспалова (Founder DEV Challenge), Дмитро Гадомський (CEO Axon Partners), Сергій Марченко (Ex-директор з розвитку Work.ua), Денис Довгополий (Founder at GrowthUP Group) та Інна Стельмах (Співзасновник UTEW).
Тільки на каву-паузу ITEM наливали не тільки каву і чай, а й коктейлі Aperol від нашого партнера Campari 🙂

Компанії, які підтримали конференцію:

Генеральним фінансовим партнером конференції виступив Concord Bank.
Генеральний авіаперевізник – МАУ.
Генеральний HR-партнер – rabota.ua
Партнери конференції: e-Residency, Payoneer, RubyGarage, Campari, De Novo

Дякуємо всім учасникам, спікерам, програмного комітету, партнерам і всім, хто брав участь в організації однієї з наймасштабніших конференцій в Україні!
А якщо у вас не вдалося відвідати,
у організаторів є хороша новина!
14-15 жовтня ITEM 2018 пройде в Дніпрі! Формат такої ж, насичений і цікавий, ще більше іноземних спікерів і сюрпризів!

Квитки по першій ціні і список перших спікерів вже оголошений!
Купуйте прямо зараз!

КУПИТИ (https://item.com.ua/)