49050, Дніпро, вул.Генерала Пушкіна, буд. 1
+38 050 420 8245

Зустріч представників IT Dnipro Community з мером Дніпра

27 лютого представники IT Dnipro Community зустрілися з міським головою Дніпра Борисом Філатовим та його радником Янікою Мерило. Під час зустрічі представники комьюніті презентували потенціал ІТ галузі Дніпра як основу інноваційного розвитку міста та окреслили напрямки подальшої співпраці.

«Сьогодні в Дніпрі налічується приблизно 10 000 ІТ-фахівців та ця цифра буде i надалі зростати. IT Dnipro Community існує майже рік, і на сьогодні вже реалізована низка проектів, спрямованих на підтримку молодих спеціалістів, популярізацію індустрії та покращення загального добробуту дніпрян. Попереду ще чимало роботи, але нас надихає те, що очільники міста та учасники комьюніті мають спільне бачення шляхів подальшого розвитку Дніпра», – наголосив Євген Гостіщев, виконавчий директор IT Dnipro Community.

За результатами зустрічі було вирішено і надалі спільно діяти в освітній та інформаційній сфері з метою привернення уваги до існуючих проблем та висвітлення важливих кроків, що впроваджуються для їх подолання. Учасники зустрічі затвердили подальший план дій та домовилася проводити такі зустрічі регулярно, задля того, щоб послідовно працювати над досягненням мети – розбудови Дніпра як інноваційного міста та ключового ІТ-центра Східної України.

Березень 1, 2018