П’ята міжнародна ІТ-конференція «IT Weekend Ukraine»

14264879_1613646362261521_1639638970097086872_n

IT Weekend Ukraine – це 32 години надихаючих виступів від 29 найкращих технічних експертів та спеціалістів у галузі інновацій з 19 країн світу та програма, яку Ви можете скласти за власними інтересами!
На учасників IT Weekend Ukraine чекає зустріч з топ-спікерами сфери інновацій та комерційного освоєння космосу, технологічні потоки з Java, .Net, Python, окремий стрім з дизайну, лекції та особисте спілкування із провідними IT-фахівцями провідних глобальних та українських ІТ-компаній, а також підведення підсумків незалежного конкурсу Ukrainian IT Awards.Окрім доповідей на Вас також чекають:

— Окремий Kids Space, завдяки якому Ваші діти можуть стати справжніми учасниками міжнародної ІТ-конференції! Kids Space організований для дітей віком від 6 до 14 років. На них чекатиме насичена навчальна та розважальна програма, зокрема стенд комп’ютерної академії «Шаг». Зареєструвати дітей на конференцію можна абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно лише зазначити у реєстраційній формі, що Ви плануєте прийти з дитиною. Поспішайте – кількість місць обмежена!

— Урочиста церемонія нагородження найкращих українських спеціалістів ІТ сфери — Ukrainian IT Awards та вечірка.

— Розіграш численних подарунків від організаторів та партнерів конференції.

Конференції IT Weekend Ukraine 2016 проходить за підтримки низки прогресивних компаній та брендів, що разом із нами небайдужі до нових технологій та прогресивних рішень та радо інвестують у майбутнє та освіту українських ІТ-розробників!
https://itweekend.ua/en/